HAVE FUN s.r.o
+421 911 454 552
Slovensky

Vážení lukostreleckí zákazníci,

 

Pri nákupe v kamennom lukostreleckom obchode/eshope LUK.sk je veľmi dôležité, aby ste nám zavolali vopred a dohodli si návštevu na konkrétny termín, radi by sme sa vyhli tomu, aby ste zbytočne čakali, kým vybavíme vopred objednaného zákazníka. Rovnako môžete svoje objednávky riešiť  aj cez E-SHOP (kde si môžete urobiť objednávku priamo alebo aj telefonicky, prípadne emailom (nechajte v ňom na seba tel. číslo), objednávky budeme riešiť priebežne a budeme Vám vždy volať k danej objednávke. Ďakujeme Vám za dôveru a priazeň.  Tím LUK.sk

 

Otváracie hodiny  

 

Pondelok/Monday zatvorené  (hala je otvorená od 8:30-17:00)
Utorok /Tuesday 8 : 30 - 17 : 00      
Streda/Wednesday 8 : 30  - 17 : 00    
Štvrtok/Thursday 10 : 30 - 19 : 00 
Piatok/Friday 8 : 30 - 17 : 00      21. 06. 2024   ZATVORENÉ   

Sobota/Saturday

Nedeľa/Sunday

 zatvorené/ CLOSED

zatvorené / CLOSED

 

- Lukostrelecká hala otvorená od 8:30-19:30

We can speak english, call us please at  00421 911 45 45 52

Wir sprechen deutch, rufen Sie uns bitte auf 00421 911 45 45 52

 

 

V bežnom období (mimo spoločenskej uzávery) na kúpu luku alebo kuše je potrebné sa vopred OBJEDNAŤ na konkrétny termín umožňujeme Vám prísť si luky alebo kuše k nám do kamenného lukostreleckého obchodu do Viničného prezrieť, vyskúšať a si tak najlepšie vybrať, ktorý je pre Vás ten najvhodnejší spolu s naším odborným odporúčaním a záujmom o Vás ako o lukostrelca/kyňu. Ak máte záujem prísť osobne kúpiť luk do Viničného, zavolajte nám prosím VOPRED na 0911 454552, aby sme si dohodli konkrétny termín Vašej návštevy a mohli sa Vám naplno a nerušene venovať, tiež aby ste sa vyhli čakaniu, kým vybavíme zákazníka objednaného na konkrétny termín. Výber rekreačného luku a príslušenstva, nastavenie a poradenstvo k nemu trvá približne 1- 1,5 hodiny. kladkový luk 1,5 - 3 hodiny, predaj kuše trvá 1-1,5 hod. Výber luku a jeho nastavenie a príprava na presnú streľbu je časovo náročná činnosť, vyžaduje zodpovedať viacero otázok a je ideálne ak môžete prísť osobne. Ak to zo vzdialenostných alebo časových dôvodov nie je možné pre Vás, pokúsime sa Vám čo najlepšie pomôcť a poradiť telefonicky a tovar poslať cez dobierku.

 

KDE:

Navštíviť nás môžete v obci Viničné pri Pezinku, v areáli Poľnohospodárskeho družstva (PD), kde sa nachádza obchod lukostreleckého tovaru, kde si môžete rovno Váš nový luk po zakúpení aj vyskúšať v našej hale, ak bude na to priestor, ukážeme Vám i základy výstrelu a prejdeme si všetky Vaše otázky, vysvetlíme ako sa môžete naučiť strieľať technicky a správne, poradíme Vám ako si môžete spraviť kurz lukostreľby.

 

Ako nás nájdete:

Smer z Pezinka: po 1,3 km od vstupu do obce zabočíte pri soche doprava na Slovenský Grob a na druhej odbočke vpravo zabočíte smerom k areálu PD.

Smer zo Senca od diaľnice:  Zo smeru od Trnavy je treba odbočiť na Senec/Pezinok (spoločný výjazd) ! Následne odbočíte doprava na Pezinok prídete do Viničného.  Ak sa náhodou zatúlate vo Viničnom: Po 400 metroch od vstupu do obce od Senca zabočíte pri autobusovej zastávke doľava smerom na Slovenský Grob a následne druhá vpravo je Družstevná ulica (po 200 m je vstup na vrátnicu PD)

Smer zo Slovenského Grobu: hneď pri vstupe do Viničného asi po 300 m zabočíte na prvej doľava a dostanete sa až ku hlavnej bráne areálu PD.


z Bratislavy : Najrýchlejšie ako sa dostať k nám do Viničného, ktoré je len 14 km vzdialené zo Zlatých Pieskov ( cesta trvá len 14 minút autom a je to bez semaforu !) je ísť diaľnicou z Bratislavy na Senec a odbočte za Triblavinou na nový výjazd Bernolákovo, následne na kruhovom objazde doľava smer Slovenský Grob ku druhému kruháču. Z privádzača sa dostanete na tretí kruhový objazd a môžete ísť doľava na Čiernu Vodu a následne do Slovenského Grobu (na križovatke doprava do obce, tu je už semafor) a môžete z kruháča ísť aj doprava na Chorvátsky Grob a po 1 km na hlavnej križovatke v obci odbočíte doľava na Slovenský Grob (obe cesty sú približne rovnako dlhé). V Slovenskom Grobe odbočíte pri kostole na Viničné.

 

Už v areáli PD: keď prejdete vrátnicou areálu PD, hneď zabočíte doľava na širokú cestu a pôjdete 100 m a na rohu odbočíte pri sýpke doprava asi 150 m. Náš sklad je zprava veľkej červeno-zelenej haly, pred veľkou bielou halou.

Ak máte problém nájsť sklad, zavolajte nám na 0911 45 45 52

GPS súradnice:  48°15`58.93"S     17°17`56.57"V

Tešíme sa na Vašu návštevu

 

Ing. Michal Velčík

vedúci HAVE FUN s.r.o. a tréner Lukostreleckého Klubu ELÁN

& odborný predajca: Ing. Ján Vrtielka, PhD 

& odborný predajca: Adrián Sebök

 

+ hľadáme to tímu pracovníka do skladu a kompletizáciu tovarov, príprava na predaj, balenie

 

Kontaktné údaje spoločnosti:

Názov spoločnosti: HAVE FUN s.r.o.
Sídlo: Družstevná 1/806, Viničné 900 23
IČO: 44372159 DIČ: 2022683047 IČ DPH: SK2022683047
email: luk@luk.sk
mobil: 0911 454552 (obchod ) www.luk.sk a www.KUSA.sk

Spoločnosť HAVE FUN s.r.o. realizuje  nasledovné aktivity:

www.luk.sk (špecializovaný obchod a eshop predovšetkým na predaj lukov a príslušenstva)
www.kusa.sk (špecializovaná na predaj kuší a príslušenstva)
www.strelba.sk (stránka lukostreleckého klubu ELÁN, vonkajšia a vnútorná strelnica a klubové súťaže, ktoré organizujeme, indiv. kurzy lukostreľby)
www.bojslukom.sk (akčná tímová zážitková aktivita - streľba ľudí po sebe bezpečnými šípmi z lukov v hale vo Viničnom alebo kdekoľvek nás zavoláte)
www.havefun.sk a www.TOPteambuilding.sk ( firemné zážitkové akcie, eventy a teambuilding od roku 2007 už cez 1200 akcií a teambuildingov)
www.prak.sk (špecializácia na praky a prísl.)
www.coldsteel.sk (špecializácia na nože, meče, katany, mačety)

 

 

 

Táto stránka používa na poskytovanie služieb súbory cookies. Používaním týchto webstránok vyjadrujete svoj súhlas s používaním súborov cookies.